O metodě
Biorezonance

Spojení těla, duše a mysli

Biorezonanční metoda přístrojem Bicom je využívána v západní Evropě v lékařství již více než 30 let a přes 15 let ve veterinární medicíně.
Stejně jako například homeopatie, akupunktura, TČM apod. patří do oblasti “ alternativní medicíny.

Vše jsou frekvence

Metoda biorezonance vychází z poznatků kvantové fyziky a biofyziky, kde hmota je vlastně energie a všechny substance, takže i buňky, části těla, ale i viry, bakterie, plísně, pyly, toxiny, nikotin atd. mají elektromagnetické vyzařování - tzv. frekvenční vzorek.

Narušení komunikace

Naše tělo může správně fungovat, pokud v něm probíhá správná komunikace, tedy výměna informací mezi buňkami přes určité frekvence. Tuto komunikaci mohou narušovat různé zatěžující vlivy jako například viry, bakterie, jedy atd. Následkem toho pak v těle vznikají různé poruchy jako únava, pokles výkonu apod.

Bicom umí zjistit, jaké zátěže vedou ke zdravotním poruchám a následně se provádí terapie s odpovídajícími frekvenčními vzorky.

Léčivé vibrace

Bicom prostřednictvím elektrod umístěných na různých částech těla snímá rušivé vibrace, porovnává je se zdravým vzorkem, upravuje je a takto upravené je posílá do klientova těla zpět prostřednictvím léčivých vibrací a nastavuje tak samoozdravný proces.

Individualita a rovnováha

Terapie pro každého klienta je tak zcela individuální.
Dochází k obnově komunikace mezi buňkami a uvolnění nebo vyloučení zátěžových látek.
Organismus se dostává zpět do rovnováhy a umí si poradit se zátěžovými látkami.